Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés. Miért fáj még...

Kinga._ kérdése:

Gyökérkezelés. Miért fáj még mindig a fogam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Voltam gyökérkezelésen 2 fogam csinálták az első nem fájt a második viszont nagyon.Mind a kettőben volt már depulpin ami 1 napot lehetett csak bent. Azt kivették. Most November 13.ra van időpontom.Ezután mi jön? A további kezelés fog fájni? Az gond ha eszek és bele megy az ételmaradék nagyon fáj akár órákig is? Lehetséges hogy van még benne ideg ami nem halt el és attól fáj mikor eszem? Nagyon nehéz kiszüntetnem a fájdalmat az apranax is csak ideig óráig hat.Mit tehetek a fájdalom ellen?


2018. nov. 5. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Tegyél rá jeget, nekem csak az használt
2018. nov. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2018. nov. 7. 05:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a Felctor port.

Semmiképp se menjen bele ételmaradék!!!!!!!! Begyullad tőle , főleg ha nem jön ki.

Gyulladástól kell fájnia, lehet van még benne ideg.

2018. nov. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De mindkét oldalt csinálták és valamelyikbe bele kell menjen mert a rágófogam mindkét oldalt.
2018. nov. 8. 04:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor evés után nézd meg őket mindenképpen. Nem szabad benne maradnia a kajamardéknak.
2018. nov. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amennyire tudom fogpiszkálóval kiszedem.
2018. nov. 9. 04:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!