Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 3 db bölcsességfog kihúzása...

3 db bölcsességfog kihúzása egyszerre nagyon durva lenne, ugye?

Figyelt kérdés
Külföldre költözök és most jött el az éves fogászati szűrés ideje, ahol is új doki volt, aki mondta hogy azért (is) torlódnak a fogaim, mert a bölcsességfogak összenyomják őket. Az egyiket már anno kihúzták, a maradék 3-at most 5 nap alatt már nem igen lehetne lerendezni, jól gondolom? Vagy akkor max külföldön? Azt mondják Angliában drága, de magánban itt is egy vagyonn szerintem..
2018. nov. 9. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem mind a 4-et egyben szedték ki. Annyira nem volt vészes. Az első pár napban aluszékonyabb voltam, és nem tudtam rendesen kinyitni a számat. Bennem egyedül az merült fel problémaként a te esetedben, hogy hogy fogsz visszamenni varratszedésre? Nekem az 1 héttel a műtét után volt.
2018. nov. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A varratkiszedés lesz akkor a probléma,mert azt már nem tudnám megtenni. Amúgy itthon 1-et 43.000 Ft-ért műtenének ki, kint meg megnéztem, 200-300 font között.

Szóval 3 db itthon 129.000 Ft, kint meg 900 font, magyarul mindkét helyen kb a minimálbérrel egyenlő a 3 bölcsességfog kiműtése, arányaiban akkor a kinti fizuhoz képest nem őrült drága.

2018. nov. 9. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Uhh... Nekem szerencsére ingyen csinálták ismerősökön keresztül.
2018. nov. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztk-ban ingyen is kiműtik/húzzák. Én is ott csináltatom,mármint a semmelweisen a tanulókkal. Én is elképedtem a magánorvos árain, a sima húzás is minimum 20,de inkább 30ezer. Na most akkor 4 fog esetén az már 120e..ez kicsit sok egy húzásért szerintem,nem pótlás vagy szépítés,csak egy húzás nem nagy tudomány :D
2018. nov. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A húzás olcsóbb mint a műtét. Nekem a felső kettőt 12 ezerért húzták ki.
2019. ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!