Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma kihúzták a jobb hátsó,...

Ma kihúzták a jobb hátsó, hatos fogamat lent. A vér körül ilyen fehéres-sárgás puha anyag van, ez most genny vagy a természetes gyógyulás jele? Szörnyen megvagyok ijedve.

Figyelt kérdés
Tejfog volt, ha minden igaz, hamar meg i volt a húzás. Ez, ami ott az ínyemen van, nem tudom eldönteni, hogy micsoda lehet, de ha valaki tudna mesélni, főleg személyes tapasztalatból, hogy ilyenkor mi a teendő, azt nagyon megköszönném.

2018. nov. 9. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell megijedni, mert mindenkinek olyan, napokig, abból fog képződni csont az üreg helyén, ha kiszívod onnét, fogmeder vagy csonthártya gyulladást idéz elő, ami kezeletlenül az ott lévő csont állományt is elpusztítja.

Nem tudom mekkora a lyuk, de figyelgesd és olyan 3-4. nap után már fogod látni ahogy húzódik, néha ez viszketni is szokott.

Öblögetni nem lehet, csak bent tartod a szájvizet mondjuk, és kiköpöd.

2018. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltál, így megnyugodtam. Kellemes estét kívánok!
2018. nov. 9. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!