Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Föllehet még egyszer tenni a...

Szikszallag kérdése:

Föllehet még egyszer tenni a rögzített fogszabályzómat ha már egyszer kész lett a fogam és levették? Kérdés bővebben lent

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám hogy van egy fogam fönt (kisőrlő) gyökér kezelni kéne. Szerintem fölösleges kiadni egy halott fogra 70000-et... és még akkor sem biztos hogy jó lesz sok herce-húrca sok fájdalom. Végül arra a döntésre jutottam mivel úgysincs hely a számban és a bölcsesség fogam meg félig van kint ( nem tud kinőni nincs elég hely a számban) amúgy már kiszerettem volna húzatni azt a bölcsességfogat mivel néha úgy fáj hogy nem tudok enni 2 napig. De mi lenne ha azt a szétszuvasodott szar kisőrlőt húzatnám ki ergo lenne hely a bölcsességnek hátul , és az üres helyre behúzatnám a többi fogamat és így lesz egy teljesen kinőtt bölcsesség fogam ami egészséges, inkább mint az a tömött gyökér kezelt rossz fogam.


És mivel már régebben volt fogszabályzóm megvannak a tappancsok arra gondoltam ,hogy miért is fizetném ki 2x ha megvannak a hozzá való dolgok kb csak föl kellene helyezni(ha ezzel megoldható ez a lyuk összehúzása).


Tehát az lenne a kérdésem hogy szerintetek ez így megoldható? Ha igen akkor a régebbi fogszabályzó használatával is?



2018. nov. 14. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon jó és takkarékos ötlet. vidd el az egész cuccot a fogásznak, vagy kérd meg vallamelyik haverodat, hogy fúrgya már föll néked.
2018. nov. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom eldonteni, hogy ez most trollkodas lenne, vagy alapbol ilyen gyoker vagy? Mert trollkodasnak gyenge, gyokersegnek meg ku#rva ciki.
2018. nov. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!