Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felso bolcsessegfog huzas...

Felso bolcsessegfog huzas utani fajdalom meddig tart?

Figyelt kérdés

Egy honapja kihuztak a jobb felso b.fogamat, kb fel ora alatt sikerult olyan nagy gyokere volt, aznap iszonyatosan fajt, de masnapra mar alig ereztem es fajdalomcsillapito sem kellett.

Na de, tegnap kivettek a baloldalit is felul es ugyanugy fajt egeszen estig, amikor teljesen elmult a fajdalom (talan a 2.cataflam hatasara), verzes sem volt mar estere, viszonz hajnalban arra keltem hogy iszonyatosan faj, nyultam is a cataflamert. Reggel amikor felebredtem szinten fajt de enyhebben. Szerintetek meddig fog fajni meg? Az erdekes a dologban, hogy ez viszont kb 5 perc alatt kijott megis jobban faj mint a masik..



2018. nov. 20. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Par napig fajhat. Ha ketseged van, menj vissza.
2018. nov. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 2 hétig fájt, úgyhogy légy türelemmel, majd elmúlik! Addig is szedj fájdalomcsillapítót.

Ha sokáig használod a cataflamot lehet kell gyomorvédő is, de ezt kérdezd meg a háziorvostól/gyógyszerésztől.

2018. nov. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
enyhe fájdalom még napokig előfordulhat. A foghúzás helye egy traumás seb, annak azért kell idő, hogy a környező szövetek regenerálódjanak. Ha vérzik, vagy erősödik a fájdalom, akkor menj vissza!
2018. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!