Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogok kapni injekciót?

Fogok kapni injekciót?

Figyelt kérdés

Van 2 felső fogam amik gyökérkezeltek.

Pár hete észrevettem, hogy közöttük szuvasodás indult meg, kértem is időpontot a fogorvoshoz ami még 1 hét..

A napokban megfájdult valamelyik fogam ott, ha nekiáll fúrni az orvos kell kérnem érzéstelenítőt? MErt elvileg ugye halott fogak, viszont fájdalmat érzek mégis.



2018. nov. 28. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ad, de szól, ha nem akar adni. Akkor kérhetsz. Vagy ha anélkül kezd neki előtte mondja, hogy jelezz, ha fáj. És akkor menet közben sem késő...

Nekem egyszer nem ott hatott az érzéstelenítő, a fogam érzékeny maradt. Menet közben adott meg egyet. Az jó lett. Ne félj, nem hagynak szenvedni. Remélhetőleg...

2018. nov. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem magától is ad. Ha nem, akkor kérjél.
2018. nov. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, a fog lehet, már nem élő, de a körülötte lévő szövetek igen, és a húzás során azokat is éri hatás. Szóval fogsz szurit kapni.
2018. nov. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Húzás? :O


Voltam a fogorvosnál! Nem kaptam injekciót nem fájt amit csinált viszont a szuvasodás az íny alá ment azt mondte és hogy ez nagyon nem jó :( Ideiglenes gyógytömést kaptam és azt mondta várjunk.

Ez egy óriási töméssel rendelkező gyömérkezelt fog.

Ha jól értettem ha nem lesz jobb a gyógytöméstől akkor elveszthetem a fogat :( és nem jobb sajna :(

2018. dec. 1. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!