Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha havonta egyszer este nem...

Ha havonta egyszer este nem mosom meg a fogam, de utána reggel igen akkor lehet valami probléme belőle, hogy este nem mostam meg?

Figyelt kérdés

2018. nov. 28. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lessz tőle semmi bajod, pláne ha másnap reggel megmosod.
2018. nov. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, sot a tul gyakori fogmosas karos mert koptatja a fogat.
2018. nov. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem aggódnék, de az a helyzet, hogy a fogmosás is csak egy tényező a többől. Ha olyan típus vagy, fogmosással is gyorsan romlik a fogad, már ha az étrended is olyan. Jó génekkel pedig nulla fogmosással is haltak meg emberek idősebben, 32 ép foggal. Nyilván a génjeiddel nem tudsz mit tenni, az étkezéseddel vagy akarsz, vagy nem, fogat mosni pedig amúgyis kell, tedd meg, amit tudsz.

Ha este zöldség és sajt után nem mosod meg, az szerintem más, mintha egy nagy torta után...

2018. nov. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem Pistuka, de mosmár aluggyál.
2018. nov. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyankor szokott előjönni afta, mikor nagyon ritkán kimarad este a fogmosás
2018. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!