Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit fog szólni a fogorvos?

Mit fog szólni a fogorvos?

Figyelt kérdés
Kiszedettem a fogtöveim. Beszéltük pótlásról, azt mondta ad árajánlatot, is, de én kb 1 év alatt tudom össze gyűjteni. 2 gyerekem van, a házunkon is van mit javítani. Ezt , hogyan mondjam el?
2018. dec. 6. 12:51
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Így. Hidd el, hallott már ilyet.
2018. dec. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy nincs pénzed, ennyi, miért kell ezt túlgondolni? Vagy leszól hogy "akkor menj innen te csóró"?
2018. dec. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sztk ban van a fogorvos.
2018. dec. 6. 13:25
 4/5 anonim válasza:

Ez szerinten természetes.

Nekem volt 1 bizonyos összegem,a fogaimat megcsináltattam szépen idén,amit tudtam (tömés/gyök.kezelés/húzás/korona)..de sajnos kellene hátul 2 pótlás is-implantátum. Megmondtam,hogy majd jövőre..és én magán dokinak mondtam ezt meg. Mondta,hogy jelentkezzek amint aktuális. Ennyi.

Ez nem szégyen,drága dolog a fogpótlás nagyon!

2018. dec. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak sok fontos dolog van, persze ha az első fogaim lennének azonnal csináltatnám. Fontosabbak a gyerekeim, mint a fogaim.
2018. dec. 8. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!