Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Kilyukadhatot a két alsó első metszőfogam, ha barna foltok vannak közöttük és hidegre érzékeny?

Nincs lyukas fogam és nem tudom elképzelni.

Lehet fogkő nem??? Az máshol is van.

dec. 7. 10:11  Privát üzenet  

A válaszok
Kilyukadhatott. Miért nem tudod elképzelni? Te sem vasból vagy.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont dec. 7. 10:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Oké, de pont ott?

Honnan tudom, hogy nem fogkő?

# 2/3Időpont dec. 7. 10:17 Privát üzenet
Te sehonnan, erre való a fogorvos.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont dec. 7. 13:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A két első metszőfogam között barna folt van és az egyiken egy gennyzacskó lett, esélyes, hogy lyukas, vagy csak fogkő?
Lányoknál mi számít (első) menstruációnak? Mikor barna folyás jelentkezik, vagy ha már vér is?
Azthiszem megjött az első menstruációm, vagyis szinte biztos vagyok benne, barna és piros (véres volt a bugyim) de nem ütött át, volt itthon betét, es be is raktam eggyet, de melyik a megfelő?
Barna csíkok az első fogak belsején?
Állandó fogszabályzóm van és az egyik első fogamon, meg a mellette lévő szemfogamon van ilyen kis barna pötty?
Kislányom6hónapos.2napja kibújt az első fogacskája amit nagyon vártunk. Meglepetésünkre viszont egészségtelen barna fogak bújtak ki! Nagyon megvagyunk rémülve. Mitől lehet ez, és...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!