Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Azonnal terhelhető implantátum...

Azonnal terhelhető implantátum? Vki vélemény/tapasztalat?

Figyelt kérdés

Szeretnék hamarosan implantátumot- nem 1db-ot,hanem több "részest"(8részest mondjuk). A "standard" implantátummal az a bajom,hogy akár 6 hónap is lehet,míg elkészül-a gyógyulás miatt. Viszont én felül és elöl szeretném,igy ez a 4-6 hónap fog nélkül+munkám miatt számomra túl hosszú idő.


Nem rég találtam,hogy van ez az u.n. 'IHDE' implantátum,azaz azonnal terhelhető implantátum. Ez pár nap alatt megvan,akár 1-2hetes szabi alatt is megoldható..elvileg.

Több Bp-i és vidéki neves fogászati klinika foglalkozik ezzel,ajánlja,ráadásul ~300e/fog helyett akár 150-200e/fogért is találtam..ami azért több fognál elég nagy különbség.


Van valakinek ezzel saját tapasztalata? Vagy esetleg ismerős/rokon által?

Mi értelme van a hosszabb módszernek ha ez gyors és lehet akár olcsóbb is?


Kutattam neten természetesen,sok vélemény még nincs erről gyikhoz hasonlo oldalakon,1-2negativat találtam,hogy kell az a 6hónap a gyógyulás miatt.


(Híd/korona mint lehetőség kizárva,már megjártam vele sajnos,hiába olcsóbb nem éri meg:( )


Előre is köszi,akármilyen infót tudtok erről!



2018. dec. 7. 23:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!