Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés mennyire fájdalmas?

Gyökérkezelés mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és van egy felső őrlőfogam, ami fáj/érzékeny. Elmentem az orvosomhoz, ő betömte, de azt mondta, hogy ha még mindig fáj, menjek vissza, mert akkor gyökérkezelni kell. És hát most lesz 3 hete, hogy betömte, de még mindig érzek benne fájdalmat. Akkor már gyökérkezelni kell, vagy lehet, hogy még nem gyógyult be a tömött fogam? Mivel még soha nem volt ilyenem/gyökérkezelésem, ezért nem tudok róla semmit. Hallottam emberektől, hogy nem fáj. Ez igaz? Valamint, hogy zajlik egy ilyen kezelés?
2018. dec. 8. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Keményen , de ki fog rohadni évek múlva a fog mert ki lesz belezve .
2018. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ėrzėstelenitėst kapsz, igy nem fog fájni. ha mėgis ėreznėl valamit akkor azt jelezd
2018. dec. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Abszolút semmit nem éreztem belőle, sajnos nem egyszer csinálták már. Az elején az érzéstelenítő egy picit csíp, de ennyi az egész.
2018. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak valami fájdalmat érzel, akkor még nem kell gyökér kezelni. Közel az ideg, de vissza fog húzódni pár hónap alatt. Egyébként nem is érezni a gyökér kezelést, mert adnak érzéstelenítőt.
2018. dec. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!