Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Figyelem! Akiknek levették...

Figyelem! Akiknek levették már az állandó fogszabályzót! Fogszabályzó alatt lyukas fog?

Figyelt kérdés
Nekem már több, mint 3 éve van fogszabályzóm, és az egyik barátnőm mondta, hogy a testvérének a fogszabályzó levétele után 5 lyukas foga volt. Nektek mi ezzel a tapasztalatotok? Nektek is volt lyukas fogatok a brekettek alatt, vagy körül? Ha igen akkor mennyi?

2018. dec. 8. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj a pillanatnyi offért, de 4 nap múlva veszik le a fogszabályzóm, és majd szeretnék válaszolni a kérdésedre.
2018. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De jó neked! Neked mennyi ideig volt? Majd meséld el légyszi azt, hogy hogyan szedik le a fogszabit. Már hallottam sztorikat :)
2018. dec. 8. 19:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt másfél évig. Most ejszakait hordok , bár nem vagyok vele megelégedve. Mikor rendes volt akkor tök szépek lettek a fogaim de már lassan két és fél éve hordom az ejszakait és ha nem teszem be egy éjszaka már rés van a fogam között.


Amúgy a levetel nem fáj, kellemetlen de nem elviselhetetlen. Inkább olyan fura érzés de nem fájdalmas egyáltalán.


Nekem lyukas fogam nem volt utána. Persze ugye rendszeresen kell és alaposan tisztítani evés után és akkor nem lesz ilyen probléma . Oda kell figyelni.

2018. dec. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. 1 év, 9 hónapja van fent. Mindenképpen írok majd! Kitartást, kérdező.
2018. dec. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik szemfogamon volt törés miatta, amit a házi tömött be pár év múlva.
2018. dec. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekem másfél évig volt fent, tavaly vették le. Abszolút nem volt sem lyuk, sem törés a fogamon,úgyhogy szerintem emiatt ne aggódj :)
2018. dec. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2,5 év után nem volt lyukas egy se. Alaposan kell mosni, a brekettek körül is kis kefével.
2018. dec. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Ma levették :)

Nem fájt, néha kicsit kellemetlen volt. Azt a részét szinte észre sem vettem, mikor levette. Utána a ragasztó maradványokat csiszolta le, az volt cseppet kellemetlen, illetve polírozott. Nincs/ nem lett egy lyukas fogam se, szerencsére.

2018. dec. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) köszi a válszt
2018. dec. 13. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!