Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét után még...

Bölcsességfog műtét után még mindig fáj, normális?

Figyelt kérdés
5 napja műtötték ki az alsó bölcsességfogamat, de még mindig nagyon fáj a helye. Cataflamot szedek, de amint kimegy a hatása, megint nagy fáj. Normális ez? Nem kellene csillapodnia már a fájdalomnak?

2018. dec. 10. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet kell rá antibiotikum. Jegeld az arcod!
2018. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szedem az antibiotikumot a műtét napjától kezdve. Köszönöm a tippet!
2018. dec. 10. 20:03
 3/7 anonim válasza:
Alig várom, hogy nekem is kihúzzák... és persze minden felelősség az enyém lesz.
2018. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Húzzák vagy műtik? Az sem mindegy. Ha csak húzzák, attól ne félj annyira. :) Sőt, a műtéttől se, szerintem én ott rontottam el, hogy nem pihentem vele... Amennyit tudsz, feküdj majd nyugiban és ne csinálj semmit! Kitartást!
2018. dec. 12. 00:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem húzták,szintén az alsó,mert begyulladt,ennek már 3 napja és én is gyógyszeren élek azóta,lüktet,szurkál a fülem is és alig bírók nyelni :(
2019. jan. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem is ugyan ez volt, a fülem is fájt tőle. 7-8 nap után már csak estére kellett fájdalomcsillapító, addig kibírhatatlan volt. Pihenj, amennyit csak tudsz, ne erőltesd magad semmivel, de tényleg semmivel. Kitartást!
2019. jan. 6. 16:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Azóta végre elmúlt a fájdalom...
2019. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!