Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihúzták a fogam. Mikor fog...

Kihúzták a fogam. Mikor fog elmúlni a fájdalom?

Figyelt kérdés

Volt egy lyukas fogam ami be volt gyulladva, és szombat reggel kihúzattam, mert már elviselhetetlenül fájt. Azóta már eltelt lassan 5 nap és még mindig fáj a helye. Nem mindig, de időnként előjön nyilalló/szúró érzés. Nem sok ez már egy kicsit, vagy a gyulladás nem múlik el egykönnyen?

Magánorvosnál voltam, aki szájsebész is és egyáltalán nem fájt, tehát 100% hogy nem rontotta el, röntgenen is voltam előtte, nem maradt gyökér a fogamban.

Cataflamot szedek, 50 mg-osat délután és este 1-1-et (mert általában akkor jön elő a fájdalom).

Esetleg volt már valaki hasonló helyzetben? Mennyi idő alatt múlt el? Vagy mást is kéne szednem a Cataflamon kívül?


2018. dec. 12. 00:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem kb 8 -9 napig fájt és legalább 2 hétig volt érzékeny húzás után. Én gyógyszer ellenes vagyok soha nem szedek semmit viszont amikor a fogam fájt ibumax 800mg gyógyszert ettem ugy mintha cukorka lenne. Nekem ezaz egy gyógyszer hatott rá, mikor sírva mentem a gyógyszertárba a fájdalomból akkor adtak ott hogy ezt szoktak vinni fogfájásra
2018. dec. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!