Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozó, érdemes 2...

Fogszabályozó, érdemes 2 fogat húzni?

Figyelt kérdés

A felső fogsorom el van csúszva, van egy nagy "farkas" fogam ami csak úgy férne el ha 2 oldalt 1-1 örlő fogat kihúzunk.


Érdemes kihúzni, fogszabályozás befejezése után látható lesz, hogy nincs meg két fogam?


Köszi előre is.



2018. dec. 15. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Ha nem extrém durva az a "farkas", és a 2 őrlő egészséges, én nem húzatnám ki!


Tegyél be képet, ha megoldható!

2018. dec. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem húzatnám ki két jó fogam
2018. dec. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem áldoznám be a két jó fogat.
2018. dec. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor a tesóm csináltatott fogszabályzót akkor neki is ki akarták húzni két fogát, de ő nem engedte hanem inkább elment másik orvoshoz hogy tőle is kérjen tanácsot, végül ő csinálta neki végig a fogszabályzást, nem húzta ki a fogait mégis gyönyörű lett a fogsora :) szóval szerintem te is kérd ki egy másik orvos véleményét
2018. dec. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, ki kell kérni egy másik ORVOS véleményét, hogy szóba jön e egyáltalán más alternatíva. De azt meg kell érteni, hogy ha nincs hely, akkor nincs hely. Nyilván azért akarják kihúzni a KISőrlőt, hogy annak helyére húzzák a szemfogadat, így természetesen nem fog látszódni, hogy onnan el lett távolítva.

Azt viszont rendkívül gátlástalannak, egyenesen felháborítónak találom, hogy idejön valaki, egy laikus, egy szakmai niemand és egyetlen kép alapján akarja megszakérteni, hogy neked mi a helyes terápiád. A fogszabályozás nem játék és ha valamiben csak és kizárólag a JÓ SZAKEMBER véleménye számít, akkor az ez. Egy rossz döntés, és egy életre ízületi problémáid, harapási, rágási nehézségeid lesznek, vagy közel sem éred el azt az eredményt, amire te számítottál és amire kiadtál százezreket. Egy annyira komoly biomérnöki munkáról van szó, hogy még talán a legkiválóbb szakember sem tudna véleményt alkotni egyetlen egy kép alapján, nem is értem, hogy bárkiben, aki nem ezzel foglalkozik,hogy a fenébe merül fel, hogy ő képet kérjen és majd az alapján megmondjon itt bármit. Természetesen kérdező a te döntésed, de ha nem lehet másként megoldani az azt jelenti, hogy ha te nem húzatod ki azt a két fogat, azért mert néhány laikus okoska idefingja, hogy ne, akkor csálék maradnak a fogaid. Ennyi, nincs tovább ragozni. Ha fontos az egészséged, akkor szakembert kérdezz meg, lehet itt olvasni akkora baromságokat is, ami egy szakember számára olyan, mintha valaki azt írná, hogy a Föld lapos. Ugyanezen emberek adnak itt terápiás tanácsot, nem biztos, hogy rájuk kéne hallgatni....

2018. dec. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, van másik opció amit nem írtam le de az + 1 év és + 2-3 kilo pénz. (egyesével húzatná hátra minden fogam)


Én is erre gondoltam elmegyek máshoz is, meglátom mit mond


köszi mégegyszer

2018. dec. 16. 22:57
 7/7 anonim válasza:
nekem négy fogamat húzták ki, ebből pedig kettő teljesen egészséges volt, viszont csak így fértek el a fogaim úgy, ahogy kell. ha az zavarna, nekem nem feltűnő hogy nincsenek meg a fogaim, és más sem veszi észre ha nem tudja. lehet már későn írok, de szerintem megéri :)
2019. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!