Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fog kitörés után mennyi...

Fog kitörés után mennyi idővel lehet pótolni a fogat?

Figyelt kérdés
A tegnapi napon egy baleset miatt lefejeltem a térdemet és a két első fogam kitört, és egy meglazult..Bevittek kórházba ahol egy fém dologgal ami olyan mint a fogszabályozó vissza rakták az egyik fogamat, meg a másikat rögzítették, viszont egyet nem találtunk meg és azt nem tudták visszarakni...Nagyon szeretném pótolni a fogamat mert nagyon csúnyán nézek ki első fog nélkül..Nem merek emberek közé menni, depressziós vagyok, ha nem lesz minnél hamarabb pót fogam szerintem ki készülök:( Szóval mennyi idő mire be gyógyul az ínyem annyira hogy lehessen fogat pótolni?Valamint 16 évesen milyen megoldást ajánlanátok?

2018. dec. 16. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az íny gyógyulást meg kell várni. Ez egy pár hétbe beletelik, sajnos.
2018. dec. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
keress fel egy fogorvost mindenképp, csinálnak egy ideiglenes pótlást, szóval semmi képp nem maradsz fog nélkül
2018. dec. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!