Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Édesre érzékeny tömött felső...

Édesre érzékeny tömött felső 5-ös fog milyen hamar romolhat tovább?

Figyelt kérdés

A fogorvosomtól csak január 17-re kaptam időpontot, de félek, hogy az ünnepek alatt jobban fog fájni, ezért fontolgatom, hogy előtte elmegyek egy nonstop fogászatra, hogy megelőzzem a komolyabb fájdalmakat, de félek, hogy nem fognak olyan jól dolgozni, mint az én dokim.

Szakértők szerint egy ilyen fog milyen gyorsan válhat fájdalmassá? Édeset természetesen egyáltalán nem akarok enni, tehát ennek romboló hatásától eltekintve kérdezem.



#fogfájás #fogromlás #édesre fájó fog
2018. dec. 21. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyira gyorsan nem romlik tovább a fogad. Nyugodtan menj majd el a saját fogorvosodhoz. Addig pedig használj Sensodüne repair fogkrémet. Ez leállítja az érzékenységet.
2018. dec. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Már vettem és használom :) Csak van, hogy néha pici szurkáló érzés is jelentkezik kajálástól függetlenül, és ettől pánikoltam be.

2018. dec. 21. 22:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Érdemes egy röntgent csináltatni, hogy kiderüljön, hol tart a szuvasodás?
2018. dec. 21. 22:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja nem repairt vettem, hanem rapidot.
2018. dec. 21. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!