Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés után vatta!?

Gyökérkezelés után vatta!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap reggel voltam a fogorvosi ügyeleten.Van egy lyukas fogam amiből kiesett a tömés és nagyon fájt.A doktornő fúrta tisztította gyökérkezelt és a végén csak egy gyógyszeres vattát nyomott bele,mert miközben csinálta jött belőle genny és mondta hogy inkább így hagyja had tudjon még pucolódni.Viszont nem tudom hogy ez a vatta meddig lehet bent?Vagy kikell szedni?Ma megpróbáltam de nagyon fáj ha hozzá nyúlok és vérzik is.Nem lessz gond ha bent hagyom,míg nem megyek dokihoz?Egy hét múlva kell mennem.

Köszönöm ha segítetek.


2018. dec. 23. 08:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem tett a tetejére ideiglenes tömést, és csak a vatta van a fogban, akkor nincs gond. Ha erősödne a fájdalom (vagyis a gyógyszer nem bír el a gyulladással), akkor ki kell szedni és hagyni kell ürülni a gennyt.
2018. dec. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak a vatta van benne.Most nem fáj,de kiszedni se tudnám mert az viszont fájna.Köszönöm a válaszodat.
2018. dec. 24. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!