Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nyíregyházán melyik fogászati...

Nyíregyházán melyik fogászati rendelőt keressem fel?

Figyelt kérdés

Igazából már régóta tervezem, de mindig halogatom. Amiből nagyon elegem van, hogy a 4 első fogamat sehogy sem sikerült rendbe tenni, annak idején volt tömve SZTK-ban, de semmi nem ért, aztán ugyanaz a doki magánúton jobb minőségűvel tömte, de pár év után az is töredezett, csíkos lett, sárgult, és a tömés-fog közötti vonalak látszanak. Nagyon szeretném már végre úgy megcsináltatni, hogy azt igényesen betömik, felépítik. Kezdtem azon gondolkodni, ez jobb sosem lesz, de azért csak szeretném. Most keresnék egy jó rendelőt, ahol megcsinálják, de tényleg a legjobbat, mert félek, hogy potyára kell ott hagynom súlyos tízezreket. Még előtte megkérdezem, hogy valakinek van tapasztalata front fogakkal? Ezt sehogy sem tudják eredetihez közeli állapotra hozni, és a tökéletes munka csak álom, vagy simán megoldja egy jó magándoki?


Nézegettem rendelőket, de hát felesleges, mert mindenki mást ajánl, nekem pedig nincs tapasztalatom. Találtam egyet, a Fresh24Dentalt, aminek több rendelője van több városban, többen dolgoznak, és a weboldal igényessége is azt tükrözi, hogy vérprofik. Azért érdekelnének az egyéni vélemények is.



2018. dec. 27. 00:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Fresh24 Dentalba járunk, a Pláza melletti e, már 2 éve, csak őket tudom ajánlani. Egy orvos gáz, Baboss, a többi mind jó.

Mi Holp Balázshoz járunk, nagyon fiatal, laza orvos.

Ha van még kérdésed, írj! ☺️

2018. dec. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Akkor lehetséges, hogy őket fogom felkeresni.

2019. febr. 15. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!