Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lyukas fog betömése?

Lyukas fog betömése?

Figyelt kérdés
Egyik első fogamon hátul keletkezett egy kis lyuk, ami mára már be is feketedett, szimetrikusan a másik fogam is kezd lyukas lenni. Egy háziorvos meg tudja úgy csinálni, hogy észre se lehessen venni, vagy inkább magánorvoshoz menjek? Tudom hogy hátul nem látják, csak engem frusztrálna nagyon. Biztos hülye kérdés de az orvosnak vannak fúróméretei, teszem azt egy tű méretű? Ne kelljen nagyobb fúróval a jó fogamba is belefúrnia.
2018. dec. 29. 12:05
 1/3 anonim válasza:
Szia ha csak kicsit lyukas akkor egy kis tömés könnyedén eltünteti (ami semennyire nem fog fájni érzéstelenítőt sem kell adni bár szokták ajánlani)mellesleg a jó fogadba biztos nemfognak belefúrni csak akkor ha az is rossz.
2018. dec. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem voltál meg fogorvosnál ? A házi orvos nem foglalkozik fogtöméssel. SZTK van fogorvos nem biztos hogy olyan jók mint a magánok de ok is betudjak tömni. De ha biztosabbnak érzed a magánt menny oda. A fogorvos nem fúr bele a jó fogadba csak ha latja hogy az is lyukas. Ha eddig meg nem voltál fogorvosnál röntgent erdemes csináltatni megnézze hogy van e mashol lyuk vagy bölcsességfogak miatt.
2018. dec. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Addig tomesd be, amig kicsi a lyuk. Kesobb rosszabb lesz, tapasztat.

Nekem is van kicsi, meg egy bazi nagy krater. Az utobbit nagyon sajnalom, hogy elhuztam

2018. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!