Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 2 hónapja gyökérkezelt fog...

2 hónapja gyökérkezelt fog lehet érzékeny a hidegre?

Figyelt kérdés

Elég sokáig gyökérkezelték a bal felső 4-es fogamat, mindig volt vele valami gond. Végül sikerült beletenni a végleges tömést, semmi probléma nem volt utána. Kicsit nyomásra érzékeny most ha mozgatom, meg az utóbbi napokban elkezdett a hidegre is érzékeny lenni. Eddig nem volt az, most mi lehet a gond? Ahogy szívom a levegőt azon az oldalon, úgy is kicsit belehasít. Október végén, szerintem kerek 2 hónapja tömték be véglegesen.


Vagy frontérzékeny lett? Ha nincs benne ideg, akkor nem lehetne érzékeny, nem? És miért 2 hónap után kezdett el az lenni?


20/l



2018. dec. 29. 13:13
 1/2 A kérdező kommentje:

Akár ha két ujjamat rajta tartom a fogamon, akkor is elkezd nyilalni bele, mintha érzékenység miatt fájna ennyitől is. Rágásnál amúgy nincs probléma, de ez az érzékenység megijesztett...


Elég jellemző rám, hogy akkor kezd fájni a fogam, vagy akkor érzem, hogy gáz van, amikor ünnep van és biztos nem tudok elmenni..

2018. dec. 29. 13:22
 2/2 anonim ***** válasza:
Maradt benne ideg. Újból kell ideget ölni benne, vagy elveszíted a fogadat. Én is így jártam egy idegölt foggal, és 2 évig néha fájt, majd ki kellett húzni, mert gennyes lett. Ne hagyd magad megdumálni, hogy huzat, meg front okozza!
2019. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!