Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Öntenétek belém egy kis erőt?

Öntenétek belém egy kis erőt?

Figyelt kérdés

Cisztás a felső fogsorom és vègig fel fogják vágni, hogy kitisztítsàk illetve az egyik fogam tövig letört(kiesett a tömès és azzal együtt két darabba lejött) utána implantátumot is tetetek be ha begyógyult a seb. Azt mondta a doktor úr, hogy így tartósabb lesz.

Kíváncsi lennék, hogy kinek mi volt a legdurvább élménye a fogorvosnàl. Mennyire féletetek a beavatkozás előtt és végül mennyire volt durva a kezelès, illetve utàna mennyire fájt? Most nagyon fèlek... nekem a fogorvos a mumusom egyébkènt is.



2018. dec. 30. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron majdnem 3 órán műtötték ki 2 letört fogamat. 4 injekciót adtak, annyira gyulladt volt, hogy addig hozzá se bírtak kezdeni. Szörnyű volt közben, de tudtam, hogy utána csak jobb lehet. Fájt utána 1-2 napig a seb, de azt a fájdalmat és rosszullétet nem közelítette meg, mint amit közben átéltem.


Idén nyáron a bal alsó bölcsességfogamat is ki kellett műteni, mert már alig bírtam kinyitni a szám. Az íny alatt volt, szóval utána varrni is kellett, de ez megvolt 10 percen belül. Utána le akart szakadni az állkapcsom, jegeltem napokon át, fájdalomcsillapítón és antibiotikumon éltem, kb 4-5 nap után tudtam normális adagot megenni.


Az orvos segíteni akar, utána sokkal jobb lesz, hidd el. Csak túl kell esni rajta.

2018. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ideg ölés, és foghúzás volt a legrosszabb élményem. Sokkal jobban féltem, mint amennyire fájt. Mindég megfogadom, hogy többé nem félek, és nyugtató ellenére majd elájulok a kezelés alatt. Injekcióval érzésteleníteni fogják a a felső fogsorod.
2018. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Nem kell félned,ugyanis a beavatkozás előtt adnak érzéstelenítőt vagy elaltatnak addig,amíg be nem fejezik.Utána egy ideig amelyik oldalon húzták ki a fogad,ott egy ideig béna leszel.Amúgy én még nem voltam fogorvosnál,de szerintem túl lehet élni.
2018. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gömbicica ***** válasza:

Pfu. Nekem szinte elkekult a kezem az ules karfajat szoritva.

ket hatso fogam volt betomve valamikor. Gondolom egyszerre, nert a fogak kore nem tettek ilyen elsimito lemezket, igy osszeertek a tomesek.


Eleg rossz idopontban fajdult meg,fogdokik szabin.

talaltunk egyet, de kokorszaki modszerrel dolgozott.


Szetvagta a tomest a ket fog kozott vizesites nelkul.

azt hitttem szeteg a szam, a fajdalom borzaszto volt, a szag meg kegyetlen.


Bogtem mint allat.tobb emlek nem maradt meg.


Mondtam is, inkabb egy szules, pedig az sem egyszeru.

2018. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 RockyCellar válasza:

Nyugi nem lesz semmi baj

Én is így voltam vele de altatásban csináltattam a húzásokat és hihetetlen de nem fájt egyáltalán a húzás helye mert a fogdokim vágja és szépen lefejti az ínyt így nem gyötör meg annyira, majd bevarrja

2019. jan. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!