Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 1 év alatt 3 panoráma röntgen,...

1 év alatt 3 panoráma röntgen,1 kisröntgen,5 fogorvos és 1 szájsebész mondta, hogy nincs bajom. Ennek ellenére bal felül fáj (nak) a foga (i) m, és a szájízem gyakran fémes. Ötletek? Tapasztalatok? Kezdek kikészülni.

Figyelt kérdés
2019. jan. 4. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pszichés.
2019. jan. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen tudom elképzelni, hogy 6 orvos is tévedne.

Én is elgondolkodnék azon, hogy inkább lelki okai vannak.

2019. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Elvileg semmi nem indokolja, nincs különösebb változás az életemben.

Elhihetitek, hogy nem szívesen járok én sem fogorvoshoz, de nincs más tünet.

Még fül-orr-gégészetre is küdtek, de semmi...

Kezdek komolyan belekeseredni ebbe...

2019. jan. 4. 11:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust beképzeled magadnak. Egyes etelek is okozhatnak ilyen ízt a szádban nem csak baj. Ez inkabb pszichés.
2019. jan. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Van koronád? Fogpótlások? Implantátum?

Ha 1-2 orvos elküld, nem foglalkozik veled, azt simán el tudom képzelni.

De 6? És nemcsak rád néztek, csináltak több röntgent is.

Arra azért figyelj oda, hogy egy év alatt ennyi röntgen elég sok, és nem túl egészséges.

2019. jan. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nincs korona, híd, pótlás stb.

2 gyökérkezelt fogam van, de nem ott.

Nem tudok, mit csinálni. Van, amikor annyira rossz, hogy a gyerekeimmel is idegbeteg vagyok.

Megoldást meg egyelőre nem látok..

2019. jan. 4. 11:40
 7/10 anonim ***** válasza:
A megoldás a pszichológus pl a citrom ízére is tudunk emlékezni össze fut a nyál a szánkban. Valószínű ehettél ilyet vagy kivérzett az ínyed és érezted egyszer ezt az ízt nem volt kellemes élmény. És azóta csak ezen pörögsz. Ez nem túl egészséges sőt ez a rengeteg röntgen sem. Moss fogat gyakrabban öblögess igyál több folyadékot, és keress fel egy pszichológust.
2019. jan. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Neurológiai problemad lehet. Idegzsabara gondolok.. Kene neked egy Mr-i talan.
2019. márc. 8. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező? Nekem is hasonló gondjaim vannak :(
2019. ápr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát az élet nem egyszerű.Olvastam olyat külföldi orvosi pdf tanulmányt fordítóval hogy simán a maxillában tehát a felső állkapocsban a fogak végei belógnak az üregeken keresztül másik oldalról szórják vagy kapják a fertőzést.Időnként fáj és semmi.Nekem is mondogatták psziho.Aztán ránézett egy beugró tekintélyes doki a sima röntgenképemre a földszinten a sz.királyiban és számolt 5-6-7-8 gócos foga van,mennyi pénze van?2007ben Azóta bánom hogy nem mondtam igent csak hagy írjam le az elérhetőségét:( Milliókba fog kerülni hogy se sorvadjon tovább az állkapcsom.Fogkőleszedés volt?Fogankénti kürettálás volt?Ha ezek nincsenek megcsinálva mind gócnak számít.Lézeres kezelés?Lehet hogy kívülről szép és belülről teljesen szuvas a fogad.A régi gyökértöméseket cseréltesd ki a legdrágább fogorvossal Budapesten.Lézeres kezelés minden van.Nekem nem rég végzett dokinő mondta ezeket.Ha spórolsz nagyon rá fogsz fázni később.
2019. ápr. 18. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!