Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Honnan lehet azt tudni hogy...

Honnan lehet azt tudni hogy melyik a jó fogorvos és melyik a rossz? Hogy lehetne ràjönni hogy én jó fogorvoshoz jàrok e vagy sem?

Figyelt kérdés
Mennyi idöt kell egy tömésnek kibirni szerintetek?? Ha gyorsan kiesik az az orvos hibàja?? Köszönöm elöre is.

2019. jan. 5. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nekem még egyik tömésem sem eset ki 2 évesek. Az én fogorvosom nagyon jó fej precíz. Soha nem annak a pártján van hogy egy fog nem menthető. Először megpróbálja rendbe rakni majd ha tényleg minden kötél szakad akkor mondja h ezt ki kell húzni (hozzáteszem ilyen nem volt még). Egy röntgen során derült ki hogy az egyik fogam (tejfog) alatt nincs maradandó de a tejfogam elég rossz állapotban volt és rendbe rakta újra építette és 5 éve tökéletesen bírja. Itt sem egyből azt ajánlotta hogy akkor ültessünk be másikat. És egy másik fogam letört vagy a fele és azt is újra építette. Nem dolgozott drágán soha átlagos árakkal 5-10 között attól függ milyen a fog. A röntgen pedig ingyenes és helyben megcsinálja. Mindig elmondta mit csinál vagy miért csinálja vagy ha választási lehetőség van elmagyarázza mit miért jó ha megcsinálunk midnek mi a hátránya vagy előnye és én dönthetem el mi fér nekem bele. Ha gyorsan kiesik akkor valószínű nem megfelelő tömőanyagot használt vagy nem tartottad be az előírásokat pl tömés után ne rágj azon az oldalt a nap hátralévő részében vagy amíg ki nem megy a zsibbasztás.
2019. jan. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legjobb az ha ismerősök ajánlására hallgatsz. Az első már elmondott mindent.
2019. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!