Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől van az hogy fáj a...

Mitől van az hogy fáj a fogam, de se édesre se hőmérsékletre nem érzékeny?

Figyelt kérdés
Annyi még hogy amikor fáj akkor simán átmegy a fájdalom a nyakamrs és a fejemre de csak bal oldalt. Semmi esetben nem megy át. Azon is filóztam hogy nem is fog eredetű talán de mindig onnan terjed át. Ne ítéljetek el amiért nem fogdokihoz mentem... Rettegek tőle. Csak végső esetben megyek. Előtte inkább érdeklődők.

2019. jan. 10. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Van olyan, hogy belso szuvasodas. Olyankor a fogad fajhat belulrol es kivulrol semmi nem latszik. :)
2019. jan. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is úgy volt lyukas, hogy közben nem volt érzékeny semmire. Én is azt hittem emiatt sokáig, hogy talán nem is a fogammal van gond, hanem a rágóízületem fáj, vagy nem is tudom. A fogorvosnál viszont kiderült egyértelműen, hogy a fogam sajnos.
2019. jan. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet a fog gyökerénél van gyulladás, meg kell röntgeneztetni, menj fogorvoshoz mielőbb.
2019. jan. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szuper kilátások... Köszönöm a válaszokat
2019. jan. 10. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!