Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az miért van hogyha fàj a...

Az miért van hogyha fàj a fogam és sört iszok rà akkor elmúlik a fàjdalom szinte perceken belül?

Figyelt kérdés
Nem értem ez hogy lehet de müködik tényleg elmúlik. Sajnos màr sokat voltam fogorvosnàl mégis van màr 3 rossz fogam megint. Most viszont nem birok menni nincs munkàm se tb-m és lehet fizetni is kell ha valami olyat csinàl pénzem se nagyon van. Ezért szoktam rà sört inni bàr most az is elfogyott itthon szóval kicsit most félek sör nélkül.

2019. jan. 11. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
A sör élet, erő, egészség. Éés indul! Nyitás! Nyitás! Ne nézzél, sörözzél! Tempóóó, boogie-woogie!
2019. jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A komló miatt, nyugtató és fájdalomcsillapító hatása van.

Csináltasd meg a fogaidat valahogy, igénytelen és egészségügyileg sem oké ha rohadnak.

2019. jan. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!