Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Otthoni ideiglenes fogtömés?

Otthoni ideiglenes fogtömés?

Figyelt kérdés
Ideiglenesen jó lenne, néztem is videót róla.Hol kapható?Állítólag kapható gyógyszertárban.Tömésem esett ki,azt szeretném ideiglenesen pótolni otthon. Jónak tűnik,átmeneti megoldásként.Esetleg a Rossman-ban,vagy a DM-ben kapható?
2019. jan. 12. 16:18
 1/2 Antalbaba ***** válasza:
Fogászati kiskerben kapható, de nem biztos, hogy jó ötlet eszkábálni:-( Ha azért esett ki a tömés, mert alászuvasodott és erre ráraksz egy légmentes réteget, simán bedurranhat a fogad. Inkább irány a fogorvos, tegyen bele Ő (ha lehet), addig is, míg lesz egy időpontod tömésre.
2019. jan. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:

Szerintem jobban jársz, ha a fogorvosra vársz.

Nem is értem ilyen hülyeséget hogy tudtak egyáltalán kitalálni. Ha fogorvos vagy, akkor talán be tudnád tömni, de ha nem, akkor hogy?

2019. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!