Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkő eltávolítás ismeretlen...

Fogkő eltávolítás ismeretlen dokinál, kuponnal,15-20ezerért? Vagy inkább saját dokinál 60-ért?

Figyelt kérdés

Kicsit félek ezektől az olcsó, kuponos megoldásoktól. De elronthat valamit, vagy legrosszabb esetben csak nem csinálja meg precízen?


Ti melyiket választanátok?

Van valakinek kuponos fogkő leszedésről pozitív véleménye?


2019. jan. 13. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fogkőleszedés terén smucig vagyok, mert azt nem lehet elrontani. Bármelyik fogászati asszisztens, vagy fogász tanuló is gond nélkül megcsinálja, így én arra simán sztk-ba megyek.

Pedig én nagyon fogköves vagyok, félévente kell járnom. Még soha nem voltam ugyanannál az embernél 2-nél többször és mégsem volt soha gond.

2019. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

60???

Az én privát dokim 10ért leszedi! Tömés is 12, b.fog műtétem pedig 18 volt. És nagyon nem putris hely! Milyen helyre jársz te, hogy ennyit kérnek el?

Biztos, hogy olcsóbb helyre mennék, azt amúgy se lehet elrontani.

2019. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, fogfehérítéssel együtt 60. De a kuponok is elvileg fogfehérítéssel együtt 15-20 körüliek.
2019. jan. 13. 13:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én 40ért fehérítettem, de jól becoptam, mert zománchibás voltam eredetileg is. A doki nem ajánlotta, de én erőlködtem. Most havonta mehetek "repedéseket" tömetni.

Hát...én azt javaslom, hogy gyűjts porcelán héjakra. Én is azt csinálom:(

2019. jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!