Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Bölcsességfog eltávolítás után varrták, de az előtte lévő fogam előtt is van varrás, miért? (Többi lent)

Ma volt bölcsességfog eltávolításom, összevarrta a fogorvos, és most vettem észre itthon hogy az előtte lévő fogam előtt is van varrat. Ez miért lehet? Illetve a cérna annyira hosszú hogy rálóg a fogamra, viszont csikorgatni szoktam a fogam, és félek hogy éjszaka csikorgatás közben ráharapok a cérna végére és kiszakítom. Mit csináljak? Holnap visszamenjek hogy vágjanak le belőle?

Keress kérdéseket hasonló témákban: bölcsességfog, varrat

jan. 21. 17:44  Privát üzenet  

A válasz

Semmi gáz, nekem is rálógott, de nagyon erős cérna, én még difekt rágcsáltam is amikor ideges voltam

Ha meg a másik fogad előtt is van varrat, akkor nyílván azért, mert ott is felvágta, majd összenő, ne aggódj :D

Ha visszamész vele, akkor sztem vág belőle, de kiszedni is nehezebb lesz neki akkorp

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 21. 22:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Vágni nem vágtak az ínyemen, ezért nem is értem, hogy az előtte lévő fogamnál miért van cérna. Letolta az ínyemet a fogamról és úgy húzta ki a fogat szóval vágni nem vágott semmit a fogorvos. Remélem csikorgatás közben nem fogom kiszakítani a cérnát.

# 2/2Időpont jan. 21. 23:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fogkő eltávolítás ismeretlen dokinál, kuponnal,15-20ezerért? Vagy inkább saját dokinál 60-ért?
Mitől függ, hogy a bölcsességfog eltávolítás után van-e varrat, vagy sem?
Dr Járdán Zita fogorvosról, vagy a Dentika fogászatról vélemény, tapasztalat? Megéri az akciókra befizetni, vagy olcsó húsnak híg a leve? 25/L
Fogkő eltávolítás után miért maradt sárga foltos a fogam, azon a részen ahol a fogkő volt?
Az EDA tényleg csak csillapítja/tompítja a fájdalmat és nem szünteti meg teljesen? Végig (tolófájások, méhlepény "eltávolítás", varrás) kérhetem?
Szikével történő anyajegy-levételnél mindenképpen összevarrják a keletkezett sebet?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!