Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog eltávolítás...

Bölcsességfog eltávolítás után varrták, de az előtte lévő fogam előtt is van varrás, miért? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ma volt bölcsességfog eltávolításom, összevarrta a fogorvos, és most vettem észre itthon hogy az előtte lévő fogam előtt is van varrat. Ez miért lehet? Illetve a cérna annyira hosszú hogy rálóg a fogamra, viszont csikorgatni szoktam a fogam, és félek hogy éjszaka csikorgatás közben ráharapok a cérna végére és kiszakítom. Mit csináljak? Holnap visszamenjek hogy vágjanak le belőle?

2019. jan. 21. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi gáz, nekem is rálógott, de nagyon erős cérna, én még difekt rágcsáltam is amikor ideges voltam

Ha meg a másik fogad előtt is van varrat, akkor nyílván azért, mert ott is felvágta, majd összenő, ne aggódj :D

Ha visszamész vele, akkor sztem vág belőle, de kiszedni is nehezebb lesz neki akkorp

2019. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Vágni nem vágtak az ínyemen, ezért nem is értem, hogy az előtte lévő fogamnál miért van cérna. Letolta az ínyemet a fogamról és úgy húzta ki a fogat szóval vágni nem vágott semmit a fogorvos. Remélem csikorgatás közben nem fogom kiszakítani a cérnát.
2019. jan. 21. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!