Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kidörzsöltem a fogínyem....

Kidörzsöltem a fogínyem. Semmi nem használ rá. Már mindent probáltam. Mit tegyek? Sebes

Figyelt kérdés
2019. jan. 25. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél GLYCOSEPT szájnyálkahártyán alkalmazott oldat-ot a gyógyszertárban. Használd és amíg nincs javulás próbálj viszonylag puha ételeket enni illetve leveseket. Forró és Hideg egyaránt tilos. Jobbulást!
2019. jan. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Használtál szájöblögetőt? Pl: corsodyl ilyen íny panaszokra való, nekem bevált. [link]

Nem emlékszem hol vette, lehet dm/rossmann/gyógyszertár.

De a gyógyszertárban tudnak még segíteni, bár én szorgalmazom, hogy menj fogorvoshoz.

2019. jan. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Vizuális alkat vagyok és ha olyasmi a dolog, mint én gondolom, akkor arra sztem tényleg három "gyógyszer" van : az idő és a kíméletes tisztántartás. (Kamillatea antibakteriális és finom, azzal ártani nem tudsz a szervezetetd egyéb "részeinek" sem.)

Sztem azzal gyakran öblögess, ne fogkefével menj neki.

Vagy ha esetleg szakorvos tud vmi varázslatot, ami segít mielőbb gyógyulni. Puha kaják és türelem: biztosan nem 2 nap. Hogyan tudtad "kidörzsölni"? Szárazat ettél és felsértette? Vérzik is?

2019. jan. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fogkefével dörzsöltem ki. Fogorvosnál voltam azt mondta öblögessek mert tiszta seb látszik rajta ez nem íngyulladás. Visszamenjek hogy csak nem javul?
2019. jan. 25. 08:03
 5/9 A kérdező kommentje:
Multhét kedden voltam vele fogdokinál
2019. jan. 25. 08:03
 6/9 A kérdező kommentje:
3 kg-t fogytam azóta.
2019. jan. 25. 08:04
 7/9 A kérdező kommentje:
A szám belsejébe meg 1,5 cm-es afta van.
2019. jan. 25. 08:04
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sós vízzel öblögess. Tiszta sót vegyél bioboltban.
2019. jan. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt is csináltam
2019. jan. 25. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!