Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A foghúzás az fáj?

A foghúzás az fáj?

Figyelt kérdés
5 éve voltam az utolsón és már elfelejtettem, hogy milyen.

2019. jan. 25. 14:46
 1/5 marcipántea ***** válasza:
Jobb esetben nem, ha ügyes a doki maximum kellemetlenséget fogsz érezni. Utána a fájdalom csillapító sokat segít, pár nap alatt el is lehet felejteni - 5 év múlva meg már erre se fogsz emlékezni :)
2019. jan. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fáj csak kellemetlen. Utána a helye fáj par napig. Kitartás ☺
2019. jan. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Ki kapták de nem is akárhogyan húzás közben bele tört és valami csavarhúzó szerűséggel ki feszítette az is bele tört, aztán ki vágta az innyem és ki húzta és be is varta 😢
2019. jan. 25. 16:43
 4/5 anonim válasza:
nem mondhatni hogy fáj de az az érzés hogy recseg törik stb én majdnem letekertem a karfáról a kárpitozást a bu zi ge ci mivel lihegtem meg nyögtem ilyet szól az orvos mi van most megszülünk? én meg az ájulás határán voltam már és magán orvos volt oda basztam a 10 000ft még köszöni se tudtam/akartam még annyit sem tudtam mondani hogy a ku rva any átok :"D úgy megizzadtam mint a fene akkor mondtam na ez volt az utolsó fogorvosi találkozás rendelőbe
2019. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Wow az kemény xD én nálam túl erős volt a fog gyökér alá feszített egy csavarhúzóval azt hittem hogy mindjárt be*zarok utána felvágta az ínyem jobb oldalát. 😂
2019. jan. 26. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!