Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig tart a fogfájás?

Meddig tart a fogfájás?

Figyelt kérdés
Voltam fogorvosnál, pár hónapja voltam be tömetni a fogam amin elég nagy lyuk volt. Ma vissza kellett menjek mert egy kicsit meg lyukadt a tömés de amióta ki ment az érzéstelenítő fáj hogyha enni akarok rajta.. alapból nem fáj csak ha ennék rajta, akkor nagyon. Először mikor meg csinálta akkor nem fájt csak a mainál. Vettem be rá fájdalom csillapítót de még mindig érzem, ez meddig tarthat?

2019. jan. 25. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
És ma mit csinált rajta? Kiszedte a tömést és újat rakott? Mert egy sima tömés után nekem még sosem fájt.
2019. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem hónapokig fájt, de csak amikor ettem rajta. Mindig egyre kevésbé. Aztán már csak érzékeny volt, most meg már nem fáj.
2019. jan. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szedte ki csak ki fúrta azt a részt ahol ki lyukadt és be tömte. Nekem sem fájt még, most fáj életemben előszőr de ez valami borzalmas.
2019. jan. 25. 19:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem. A fúrástól lehet érzékeny pár napig, sőt lehet a tömés is túl magas, és nyom.
2019. jan. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj vissza, lehet hogy magas lett és le kell szedni a tetejéből.
2019. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!