Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tanácsoltok nekem?

Mit tanácsoltok nekem?

Figyelt kérdés
Fiatal nő vagyok, és sajnos rossz fogakat örököltem, kb sárga színűek. Semmilyen fehérítő csodaszer, fogkrém nem használt amit eddig kipróbáltam. Már csak a fogorvosi fogfehérítés maradt, amit nem próbáltam ki, de arról sok rosszat hallottam, pl. hogy nem tartós,és nem fehérít annyira ( persze nem vakító fehér fogakra vágyok, hanem legalább pár árnyalattal fehérebbre, mint ami most van ), de ami a legrosszabb, hogy tönkreteszi a fogzománcot, és nem szeretném ha kihullana egy fogam se ezért, így se tökéletesek a fogaim, félek hogy tovább rontom. Egyébként minden nap 2x mosok fogat, fogselymet is majdnem minden nap használok, néha szájvizet is, nálam a fogmosás este egy szertartásnak felel meg. Nem vagyok ápolatlan de sajnos kívülről úgy nézhet ki. Félek, hogy így egy férfinak se fogok tetszeni sárga foggal. Mit tanácsoltok, mit csinálhatnék még?
2019. jan. 25. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Eloszor is tobb fogorvosi feherites van, 1 van az egyszeri ami tenyleg erzekennye teszi es nem tul jo de rogton feher lesz es van az amikor kapsz egy atlatszo sint es ilyen kis injekcios fecskendoket es magadnak 2naponta beteszed 2-3 orara es akkor fokozatosan feherit mondjuk 2-3 het alatt... en az utobbit szoktam es bevalik semmi gondom vele... erdeklodj fogorvosnal

Amugy vannak fogfeherito tapaszok is csak dragak

2019. jan. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A sines megoldást ismerem, meg is vásároltam még pár évvel ezelőtt, de az apróbetűs részt elolvastam a dobozon és nem mertem kipróbálni, mert azt írták, hogy nem ajánlják azoknak ezt a fogfehérítésti módszert, akiknek sérült a fogzománcuk, az enyém pedig sérült, így nem mertem kipróbálni. :(
2019. jan. 25. 21:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha serult akkor viszont elotte meg kell csinaltatni fogorvossal.. de hol vasaroltad mert fogorvos csinaltatja a sint es adja a feheritot..
2019. jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy nem egyről beszélünk, ez is egy sín és valami zselé,gél volt. Interneten vásároltam, de nem mertem kipróbálni.
2019. jan. 26. 10:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Na az szerintem semmit nem er.. mindenkepp fogorvossal kell egyeztetni mert erosebb feheritot ad nyilvan ep fogakra. Amit tudsz vasarolni az egy ev alatt se fogja kifeheriteni
2019. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fogorvos kell neked, nem ebay!

Istenem...

2019. jan. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!