Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Több fog húzása után mennyi...

Több fog húzása után mennyi idő elteltével lehet kivehető részleges pótlást csinálni?

Figyelt kérdés

2019. jan. 27. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ami a húzás helyei be nem gyógyultak. 4-6 hét átlagosan.
2019. jan. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát ugyan úgy, mint a rögzített pótlás?
2019. jan. 27. 14:39
 3/5 anonim válasza:
Érdekes nekem anno pénteken húzták az utolsókat, és szerdén mér mentem a technikushoz. Én is csodálkoztam, de ő mondta, hogy igy szokták, semmi baj nem volt, teljesen begyógyult a seb a protézis alatt amit pár nap után már meg is kaptam, és sosem veszem ki....
2019. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sosem veszed ki a kivehető protézised? Milyen egy undorító ún. ember vagy... hogy valaki ilyen szinten igénytelen legyen, milyen bűz áradhat a szádból. Sajnálom azt a fogorvost, aki majd leveszi neked, a sz*r lehányva kellemesebb szagot áraszt, mint az ilyenek szoktak. Bottal se.

Húzás után mindig várni kell, mert ha a gyógyulás előtt szerkesztik meg a pótlást, nem fog pontosan illeszkedni. Hogy más hogy csinálja, nem tudom, de nem is érdekel és nem is adnék olyan szavára, aki arra képtelen, hogy kivegye a protézisét, miközben világosan el van mondva, hogy tisztításhoz, éjszakára mindig ki kell, különben alatta rohad a kaja. Fertő...

2019. febr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos kiveszi letisztitani....
2019. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!