Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kirohadt a bolcsessegfogam es...

Kirohadt a bolcsessegfogam es szajsebeszhez kuldtek. Nagyon fog fajni es nagyon be fog dagadni ha kihuzatom?

Figyelt kérdés
Sajnos hulye voltam es megvartam mig kirohad. Most olyan mint azok a tengeri vulkanok amikbol csak a teteje latszik ki. A doki nem tudja mar huzni ezert csinaltak regebben rontgent rola, de feltem elmenni most meg mozog benne egy darab es kicsit faj par hete. Felek hogy rosszabb lesz ezert megvalnek tole. A bal felsorol van szo. Leirnatok a procedurat ahogy kivagjak az inybol hogy mire szamitsak? Nagyon fog fajni? Gyogyszert kell majd szednem utana? Mennyi ideig lesz osszevarrva? Mennyi az eselye hogy bedagad a fejem? Minden info erdekel. Koszonom.
2019. jan. 29. 07:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg annyi hogy alapbol is oldalra allt kicsit. Nem tudom befolyasol e ez valamit.
2019. jan. 29. 07:44
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ez egy kis műtét, érzéstelenítve, közben nem, de utána fog fájni - mélyhűtőbe tegyél egy fél-literes zacskós tejet,megfagy, és azzal egy párnahuzatban borogasd, az segít, és feldagadni sem fog.
2019. jan. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is oldalra állt, ezért húzta ki a doki, mert állandóan ráharaptam az arcom belsejére. Igaz, nekem nem volt gyulladt, és nem fájt, jó az érzéstelenítés. Duzzanat, arcdagadás, lüktetés van utána. A varrást nem tudom, nekem nem varrtak. Neked vésik, vagy húzzák? Mert nem teljesen mindegy.
2019. jan. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezt mar csak kimuteni lehet mert annyira elrohadt hogy nem birja megfogni semmi muszerrel.
2019. jan. 29. 08:05
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, értem. Hát igen, utána ha kiáll az érzéstelenítés, fájni fog, készülj fájdalomcsillapítóval.
2019. jan. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Cataflam nagyon jó rá, meg legyen jeges borogatás.
2019. jan. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is teljesen le volt rohadva és azt hittem hogy az ínyemet fogja lenyomni róla és úgy fogja meg közbe meg nem is. Irtóra be voltam tojva szinte remegtem de kitartottam és meglepődve tapasztaltam hogy bár 2 szurival de fél perc alatt kiszedte gyökéremelővel. Nem vartak meg semmi. Mikor kezdett kimenni az érzéstelenítő hatása akkor kezdett sajogni de vettem be fájdalomcsillapítót és akkor az az egy elég volt. Nem dagadtam fel de egy 2 napig szivárgott a vér egy picit. Nekem a jobb felső volt az.
2019. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem ma húzták ki, szintén a bal felsőt. Az enyém is már elég szépen elromlott, le is volt törve a fele, de valahogy kihúzta a doki. Először alábökött a fogamnak valamilyen szerszámot, majd mikor már kifeszegette annyira, hogy meg tudja fogni fogóval, egyszerűen (kínkeservesen, pihákolva, mivel a fogam nem adta magát) kirántotta. Nem fájt, mivel 5 perccel előtte kaptam injekciót, de a hangok (recsegő, ropogó) meg a tudat, hogy ott matat a számban mindenféle szerszámmal, valami borzasztó. Nekem nem varrta be a sebet, de azóta is vérzik kicsit, pedig még a reggeli órákban történt, és most ugye már éjjel van. Mikor hazajöttem, vettem be egy Nalgesin s 275 mg nevezetű fájdalomcsillapító tablettát. Eddig még nem éreztem különösebb fájdalmat. Remélem nem rémisztettelek el teljesen.
2019. jan. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat mindenkinek, akkor jovo heten elintezem.
2019. jan. 30. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!