Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A kihúzott fogaknak mi lesz a...

A kihúzott fogaknak mi lesz a sorsuk a rendelőben? A kukában végzik, vagy van rá valamiféle előírás?

Figyelt kérdés

2019. jan. 30. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Veszélyes hulladéknak minősítve külön kell gyűjteni és elszállíttatni elégetésre.
2019. jan. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Metionin ***** válasza:
Veszélyes hulladékba megy, elégetik.
2019. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem tegnap húzták ki az egyik bölcsességfogamat, és haza hoztam. Így, egy nap elteltével rájöttem, hogy jobban tettem volna, ha ott hagyom. Fogalmam sincs, hogy mit csináljak vele, hova tegyem.
2019. jan. 30. 21:06
 4/9 Metionin ***** válasza:
87%
Nekem ideadták a kiműtött "táltosfogamat" és egy virágcserépbe tettem, ráültettem egy aloe verát :D
2019. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Metionin! Ez most komoly? :D Én még a húzás napján egy kis üvegcsébe helyeztem, amire tiszta alkoholt öntöttem.
2019. jan. 30. 21:57
 6/9 Metionin ***** válasza:
Igen, hazavittem, ott gondolkodtam hogy oké most mihez kezdjek egy foggal és épp ki akartam ültetni a kis aloékat, aztán hirtelen ötletből beletettem egynek a cserepébe. :D
2019. jan. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Több helyen olvastam, ahogy itt is mát írták, hogy veszélyes hulladéknak számít, ezért elégetik. Bár olyat is olvastam már, hogy simán a kukában végzi.
2019. jan. 30. 22:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a fogorvos valahogy úgy magyarázta, hogy ha pl. szuvas, vagy más baja van, akkor veszélyes hulladék, ha egészséges, akkor nem. Habár én bölcsességfogról kérdeztem, de nem hinném, hogy ez olyan nagy különbség lenne...
2019. febr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. febr. 5. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!