Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogászati mélyaltatás hogy...

Fogászati mélyaltatás hogy történik? (többi lent)

Figyelt kérdés

1.Szeretném megcsináltatni a fogamat de nem vagy képes eltűrni hogy turkálnak a pofámba ezért úgy döntöttem hogy altatásban csináltatok meg....

2.Nem vagyok még nagykorú UI:így is lehet altatásban???

3.jó lenne ha nem lenne nagyon drága

4.Szeged vagy Budapesten tudnám megoldási (Szegeden jobb lenne)

5.ha van róla tapasztalat/vélemény akkor kérlek írd le!



2019. febr. 1. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Altatás minimum 50-100 ezer között van. Én is erre készülök. De egy fogtömésért nem valószínű, hogy altatnak. Nem tudom hány fogad rossz, vagy miket kéne megcsinálni.
2019. febr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérj éber szedációt. Nem érzel semmit, utána meg semmire se emlékszel, és olyan, mintha az egész egy pillanatig tartott volna.
2019. febr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
71%

Keress egy normális megbízható fogorvost, aztán kész.

Ezt az altatásos hülyeséget nem fogod bírni kifizetni.

Kapásból ki kell majd fizetni a kezelés árát, plusz az altatást, ami kb annyiba kerül, mint amit az első írt.

Vannak normális fogorvosok, akik nagyon precízen dolgoznak, nyugi!

2019. febr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, drága. És, mint az előttem szóló írta, vannak jó fogorvosok. Az enyém is ilyen és nem félek. Az éber altatást sem tartom jó dolognak. Volt benne részem. Nem ér annyit. Szinte, fájdalom mentes a kezelés manapság.
2019. febr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 opció közül választhatsz.

1. Ingyen hozzájutsz, ha korodból adódóan nem tudsz kooperálni (magyarán ha nem múltál el 5 éves).

2. Szintén ingyen, ha súlyosan értelmi fogyatékos vagy (azért írom, hogy súlyosan, mert még az enyhe értelmi fogyatékossággal küzdőknek is általában van elég szürkeállományuk ahhoz, hogy kinyissák a szájukat és türelmesen végigvárják a kezelést).

3. Ha van elég pénzed, minekután ha nem tartozol az 1. vagy 2. pontban leírtakhoz, abban az esetben egy luxusbeavatkozásról beszélünk, melynek ára van. Ez nem jár mindenkinek, csak annak, aki megengedheti magának. Neked erre nincs pénzed (és nem is lesz, ha a szellemi képességeid nem ütnek meg egy olyan nívót, hogy kicsit kulturáltabban fogalmazd meg a “turkálnak a pofámba” részt). Úgyhogy el lehet dönteni, hogy tartozol e az első két pontban leírtakhoz, vagy kell e még gyűjtögetned. Azon viszont gondolkodj el, amit fentebb írtam arról, hogy - veled ellentétben - még egy enyhén sérült ember is sokszor kibírja. Tehát a hiba benned keresendő. A fogorvosok többsége normális, semmivel sincs több kutyaütő ebben a szakmában, mint a festők, könyvelők vagy HR-esek között. Ha te több orvos székében is ültél és egyiknél sem tudtál kooperálni, akkor vagy akkora peched volt, hogy kifogtad a környék összes kontárját, vagy a te készülékedben van hiba, amin még adott esetben egy értelmi fogyatékos is túl tud lendülni. Senki sem szereti, ha a fogát fúrják, ezért kell nagyon vigyázni rájuk és félévente eljárni ellenőrzésre és akkor nincs baj, ha ne adj isten nem telik altatásra.

2019. febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!