Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kipróbálhatom szodával való...

Kipróbálhatom szodával való fogmosást? Csak egyszer szeretném. Többször nem. De közbe meg félek mert sok helyen olvastam hogy káros, de mégse meg minden.

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek!

2019. febr. 3. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szódabikarbónára gondolsz? Ritkán meg lehet mosni vele a fogad.
2019. febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen arra gondolok. Csak sokan 50% azt mondja káros, lemegy a zománc. 50%- pedig, hogy nagyon megéri
2019. febr. 3. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem éri szerintem.

Ha tiszta fogat akarsz, akkor kerüld a cukros, szinezek anyagokat (pl kola, csoki, cukor).

Olyan mintha diétáznál! Ja és fogfehérítős fogkremet hasznalj.

Fogmosás: Evés után félórával, de legalább napi 3x


Nekem nagyon sokat javult. 15 eves koromig nem mostam fogat, sargas is lett nagyon, aztan kezdett jobban feheredni!

2019. febr. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Káros, ha túl sűrűn csinálod. Én fiatalon heti egyszer mostam vele úgy, hogy citromot csavartam rá. Most már nyugdíjas vagyok, és saját fogaim vannak. Attól is függhet, hogy milyen genetikát örököltél? Ha gyenge a fogad, akkor ez nélkül is tönkre menne.
2019. febr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat

Ma ki próbáltam, egy-két árnyalattal feherebb lett a fogam

2019. febr. 4. 16:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hiába vannak fogkrémek, azok arra valók, hogy fogat mossunk vele. Én nem nagyon használnám ezt a módszert, de ez rád van bízva, úgy cseszed el a zománcod, ahogy szeretnéd.
2019. febr. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen én is tudom hogy ellehet cseszni vele. De csak egyszer szerettem volna kipróbálni és ki is próbáltam. Tetszett a változás, de nem akarom többet hisz tudom,hogy káros😃
2019. febr. 6. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!