Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek is furcsa?

Szerintetek is furcsa?

Figyelt kérdés

Kertem idopontot egy magan fogaszaton. Tobb fogaszatnak is utana neztem de ez volt az amirol a legtobb jot irtak(a tobbihez talan nem is volt velemeny irva)

A lenyeg, hogy ket nap mulva mehetek is vizsgalatra.

A parom viszont azt mondta, hogy milyen fogaszat az ahova ket nap mulva mar mehetek is, mert ez altalaban legalabb masfel het.

En nem gondolom igy, mert eleve felsoroltam a napokat mikor tudnek menni az asszisztens meg mondta a legkorabbit. Es amugy sem gondolom, hogy egy olyan varosban ahol van kb 20 fogaszat ott dugig kellene lennie az osszesnek.

Mi a velemenyetek?

Szombathelyrol van szo.


2019. febr. 5. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom, magánrendelésről van szó, ott úgy-ahogy átlagos a két nap. Államiban tényleg több hét is lehet a várakozási idő.
2019. febr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is magánhoz járok, szintén ad simán 2 nap múlva is időpontot, de minimum 1 órát kell várni, mindig sokan vannak. (Múlthéten 2,5 óra volt mire bejutottam)
2019. febr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!