Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy juthatnék mielőbb fogorvo...

Hogy juthatnék mielőbb fogorvoshoz?

Figyelt kérdés

Lett egy lyukas fogam, amin szemmel látható a probléma.

Keddre kaptam időpontot magánorvosnál, de nem hiszem,hogy kibírom addig, ugyanis a mai napon már folyamatosan fáj/sajog, előtte csak alkalmanként fájt (hideg levegő, és ha cukor került rá)

Az SZTK-s dokival az a bajom,hogy 300 forint/fogért kihúzatná minden fogamat is, szóval neki mindenre az a válasz,hogy beutaló a szájsebészetre.

Viszont már akár hozzá is hajlandó lennék elmenni, vagy olvastam, hogy Budapesten van 0-24-es fogorvosi ügyelet.

Lassan oda jutok, hogy megér minden pénzt, csak szűnjön ez a fájdalom, de azért a fél fizetésemet nem lenne racionális otthagyni valahol.

Hogy az eredeti problémára koncentráljak, hogy juthatnék mielőbb ellátáshoz?

(most még azért nem halok bele, és szerintem zokon vennék ha a világfájdalmával hívnám,hogy azonnal menni akarok)


2019. febr. 13. 23:09
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

SZTK-ban mi a 300 Ft?

Ügyelet van a Szentkirályi u. 47-ben pl., de csak este 7ig vannak. Nem fognak rögtön húzni.

2019. febr. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam a 300 forint alatt,hogy kb annyi a támogatás rá ha kihuzatja.
2019. febr. 14. 09:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Akinek nincs pénze, az ne válogasson, hanem menjen a körzetes orvosához. Neki sem érdeke minden fogat kihúzni, és egyáltalán nem is biztos, hogy itt tartasz azzal a foggal.
2019. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem akarom otthagyni a fél fizetésem nem egyenlő azzal,hogy nincs pénzem.
2019. febr. 14. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!