Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért kellemetlen a leheletem...

Miért kellemetlen a leheletem 4 éve?

Figyelt kérdés

Rettentően kellemetlen szagú a leheletem pontosan 4 éve. A szociális életem ebből kifolyólag 0.

Lassan alakult ki az egész ha jól emlékszem. Egyre erősebb lett. Ma már kibírhatatlan.

Kivették a mandulám, nem javult. Helycobacter analízis negatív. Vérképem rendben van. Candidám sincs, ha jól tudom, a nyálanalízis is oké...... mi lehet a bajom?

Ezen kívül nagyon sokat izzadok, rengeteget, kibírhatatlanul büdös, illetve odalent is folyamatos bűzös folyásom van. Mi ez?:(((( 21/L



2019. febr. 15. 10:43
 1/10 anonim válasza:
100%
A lenti dolog miatt nőgyógyász mindenképp!!
2019. febr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az a kérdés hogy a leheleted kellemetlen, vagy a tested szaga?

"...nagyon sokat izzadok, rengeteget, kibírhatatlanul büdös, illetve odalent is folyamatos bűzös folyásom van...

Tehát tele vagy méreggel, és ezt a szervezeted tudja, ezért segíteni akar.

Ha az sztk nem tudja megoldani, valami alternatív megoldást kell keresni.

2019. febr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Van amikor bizonyos enzimeket nem képes lebontani a szervezet és az okozza a problémát.

Étrendváltás sem segít?

2019. febr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Fontos h hasznalj fogselymet es fogkoztisztito kefét is, a nyelvedet is mindig mosd meg.. van nyelvkefe azzal atsikalod. Plusz egy jobb fajta fogkrem,szajviz. (Elmex).

Lenti dolog meg ha már nagyon buzos akkor az bakterialis fertozes, amivel dokihoz KELL menned!

2019. febr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ebben mondjuk nem volt fogászat, amiket felsoroltál. Lehet egy erős fogkövesedési hajlam, amit viszont okozhat nőgyógyászati probléma.
2019. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Sajnos értrendváltás eddig nem segített. Vagy talán nem csináltam valamit kellőképpen ilyen téren

A fogászatot elfelejtettem említeni mert már olyan alapdolog számomra. 2 éve fogszabályzóm van. A problémám pedig jóval előtte elkezdődött. Minden egyes hónapban járok rendszeresen fogorvoshoz. Összes fogam tökéletes

Nem tudom mi lehet

2019. febr. 15. 14:02
 7/10 A kérdező kommentje:
Alternatív megoldás alatt mi értesz, fenti válaszoló?
2019. febr. 15. 14:03
 8/10 anonim válasza:
Ne haragudj követném a kérdést, mert ugyanezzel a problémával küzdök.
2019. febr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyomorszáj jól zár? Reflux nincs? Gyomorsav se?
2019. febr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok biztos benne hogy jól zár a gyomorszáj.

Több gasztroenterológus többféle kezelést felírt, amelyeknek savlekötők voltak az alapjai. Végig is csináltam őket

De semmi eredmény.

Ha a gyomorszáj nem zár jól akkor nem tudom mi lehet rá a megoldás..

2019. febr. 15. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!