Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy lyukas fognak az oldalát...

Egy lyukas fognak az oldalát be tömik?

Figyelt kérdés

Az a problémám van hogy van egy lyukas fogam amit még novemberben be tömtek, aztán a tömésem is ki lyukadt most 1 hónapja voltam szintúgy betömetni ugyan azt a fogamat és ma vettem észre hogy megint ki lyukadt:))


Itt az lenne jóformán a kérdésem hogy a fogorvos az csak a fog "belselyét" tömi? Mert én szerintem azért lyukad ki állandóan a fogam mert az oldalán ki van lyukadva és azt nem tömi be.. Az oldalát nem lehetne betömni hogy úgy jó legyen?:/ Vagy ilyenkor mit lehetne tenni?



2019. febr. 16. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem teljesen értem, de a fogon lévő foltok nem lyukak, hanem fogkő. Lehet, vagy ő, vagy te nem tudjátok megállapítani, mi a lyuk és mi nem.

Nem esett ki a tömés esetleg? Volt már dolgom olyan fogorvossal, aki egyszerűen nem tudott tömni és folyton kiestek a tömések. Akkor egy másikhoz kell menni, mert az egy Mekk mester.

2019. febr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%
Kilyukadt és betömik. Keress másik orvost, mert akkor a mostani alkalmatlan, ha mindig kiesik a tömés. Ja, és a belseJét akkor tömik, ha volt gyökérkezelés is.
2019. febr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!