Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A körzeti fogorvos nem csinálj...

A körzeti fogorvos nem csinálja meg a fogaimat normálisan, mert folyton fáj agy nem azt kezeli amit kellene, a maszek meg elutasított hogy ő nem nyúl bele más munkájába, és csináltassam annál akihez eddig jártam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 hónapja kínlódom a fogaimmal, ahova mentem volna maszekba azt mondta nem nyúl bele más munkájába, menjek a körzetis fogorvosomhoz.

Most akkor mit tegyek? Hova menjek fogfájással? A paphoz?


2019. febr. 19. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy másik maszekhoz, akinek megmondod, hogy a mostani orvosod nem csinálja meg normálisan.
2019. febr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Ha pesti vagy, a Naturadentben megcsinálják. A legjobbak. Nekem a törött fogam, amiből alig volt a gyökerén kívül valami, megmentették, a körzeti már húzta volna.
2019. febr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj másik magán fogorvoshoz! Olyanhoz azért, aki jó hírben áll. Szerintem már írtam egy korábbi kérdésed alá egyébként: én is körzetishez jártam, és utána még két magánhoz mentem el. Végül a második tette rendbe a fogaim, és csodálatos munkát csinált. Nekem a teljes rendbetétel egy évig húzódott a különböző fogorvosok miatt. Kitartást! Menj el egy másikhoz!
2019. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kértem egy másik maszekhoz időpontot, de félek, hogy ő is azt fogja mondani, hogy " nem nyúl bele" a másik fogorvos munkájába. Akkor nem tudom, hogy mit fogok tenni,de már nem bírom sokáig. Ennek jó vége nem lesz...lehet hogy az életem szakad majd bele az ő gondatlanságukba.
2019. febr. 19. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon idegtépő huzamosabb ideig fájdalommal élni a szájban. Nekem is nagyon nehéz volt feldolgozni. Úgy mentem el "rendbe tenni" a fogaimat, h egyik sem fájt, cserébe egyet orvosi hiba miatt ki kellett húzni,egy másiknál pedig még az állkapcsomba is belefúrtak, pedig a gyökér szép volt, normál alakú. Plusz a rossz tömések, az, h mindegyik friss tömést elrontották...


Nagyon nehéz feldolgozni, h hirtelen ilyen fájdalmakat kell átélned és saját hibadon kívül. De kitartást, vége lesz! Én sem láttam a végét, sokat sírtam miatta, nagyon kétségbe voltam esve. A fájdalom miatt az ember szerintem nem látja reálisan, tisztán a helyzetet.

Vége lesz és jó lesz! :-) ha nem a második, akkor a harmadik orvos fog vele kezdeni valamit. Addig menj, amíg valaki szépen rendbe teszi! Kitartást!

2019. febr. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!