Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mikor fogom érezni, hogy nő a...

Mikor fogom érezni, hogy nő a bölcsességfogam?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy volt fogszabályozóm évekkel ezelőtt, szépen rendbe is tette a fogaimat. Még akkor azt mondta a fogorvosom (kb 5 éve), hogy szabályosan nő a bölcsességfogam, nem kell kiszedni. Viszont visszamenőleg 2-3 hónapja kb kéthetente érzem, hogy mintha mozogna az egyik fogam, ami kritikus volt fogszabályozáskor is (2es). Lehet csak én képzelem be. Lényeg, hogy ha nem muszáj, nem szeretném kivetetni a bölcsességet, viszont ha elrontaná a fogszabályozó eredményét, akkor igen.


A kérdés, hogy érezni fogom-e meg a fogam kinövésének megindulását azelőtt, hogy elmozdítaná akármelyik fogam is? (egyébként 2018 decemberében egy másik fogorvos röntgen kép alapján azt mondta nem fog kinőni a bölcsességfogam. Hozzáteszem a másik felől kivették már kb 13 éve, az alsó kettő pedig már kint van szépen)


Öcsémnek már kint van mind a 4 bölcsessége, és fiatalabb tőlem 4 évvel, én 25 vagyok.



2019. febr. 27. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem mind a 4 úgy jött ki, hogy észre sem vettem
2019. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!