Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Először voltam maszek fogorvos...

Először voltam maszek fogorvosnál, és elmondta hogy többféle kezelést is akar alkalmazni rajtam. Meg fog sértődni azon, hogy nekem csak a kimondott 3 fájós fogamra van pénzem egyenlőre megcsináltatni?

Figyelt kérdés

Fogkő leszedéssel akarta kezdeni, aztán egy fogamra korona, akkor utána meg több fogam újra tömése stb..Állás kereső vagyok, és egyenlőre csak arra van pénzem, hogy a három ominózus fogamat ( nagy nehezen rendbe tetethessem)amik már 3 hónapja fájnak. Gyökérkezelés vagy tömés jöhet szóba ezeknél a fogaknál.

Nem tudom, ha ezt elmondom neki, nem fog megsértődni, vagy nem tagadja meg az ellátásomat?


2019. márc. 3. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog megsértődni - ha nincs pénzed rá, az épp elég indok:S De ha egyszerűen csak nem akarnál a többi fogadhoz hozzányúlni, akkor nem akarnál és kész.


A fogkövet ajánlott leszedetni. Egyrészt lehet, hogy egy lyukhoz nem fér hozzá így kellő mértékben, másrészt gyulladást okoz a fogínyben, roncsolja, és akár az egészséges fogaid is hamarabb kihullhatnak miatta. Ehhez nem kell orvos, dentálhigénikus olcsóbban is megcsinálja (pl. akár a saját asszisztense, sokszor ők csinálják alapból, a doki csak kérésre)

2019. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ már utánanéztem a dolognak. Sajnos maga a fogkő leszedés lenne csak 20 ezer Ft. Arra egyenlőre nincsen keretem.
2019. márc. 3. 15:43
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondd nyugodtan! Meg fogja érteni! Orvos csak azért mondja több kezelést, hogy minden rendben legyen a fogaddal!
2019. márc. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!