Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan ismerhetem fel, hogy...

Hogyan ismerhetem fel, hogy rossz a lehelletem, ha nem érzem rossznak semmilyen házi módszerrel?

Figyelt kérdés

De egy barátom közölte, hogy több mint kellemetlen


mit tehetnék, teljesen paranoiássá tesz, hogy ezt eddig nem tudtam


A kézfejre nyalós, vagy kanál kaparós módszerek szerint nincs semmi gond(nem érzem),

de az egyik barátommal, kezdett el aggódni, hogy ez valami komolyabb gond lehet


refluxom van, ha valami olyat eszek/későn


25f



2019. márc. 3. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is érdekelne... Amúgy a REFLUX eredményesn javítható vegetariánus diétával, én úgy tudom.
2019. márc. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha elkezdesz beszélni és a (ki)beszélt levegőbe beleszagolsz akkor érezheted.

Nem a kézfejedet kell nyalni hanem a csuklód belső részét, és nem a nyelved hegyével hanem a nyelved azon területével ami bentebb van a kis szádban.


van még egy tippem, hogy hogyan állapíthatod meg, hogy rossz-e a leheleted, vegyél fogselymet és a fogaid közé csúsztasd be és amikor kihúztad szagold meg, ahol büüüdi ott van valami ételmaradék, fogszuvasodás, odvasodás, íny probléma.


Okozhatja még a rossz leheletet a begyulladt mandula, ha kinyitod a kis szádat a tükör előtt akkor megnézheted, ha a mandulád duzzadt vagy vannak rajta sárgás gumók, vonalak akkor megéri elmenni orvoshoz.

2019. ápr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!