Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » DNS vizsgálathoz az arc belső...

DNS vizsgálathoz az arc belső feléről mit szükséges vételezni?

Figyelt kérdés

Legelőször egy népszerű Youtube-os kutyánál láttam, ahogy a gazdája a száját dörzsölgeti egy pálcával belülről, gondoltam ez a legkézenfekvőbb a szőrén kívül otthoni körülmények között, de aztán láttam a nyomulós myheritage reklámjai kapcsán, hogy embereknél is ugyanez a procedúra.

Miért pont az arc belső feléről, és mit? Kaparékot, vagy csak kenetet?



2019. márc. 4. 06:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
75%
Mondjuk a nyál megfelelő dns minta..... ha jól tudom..... elbévre fogkőből nehéz kimutatni
2019. márc. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Arc belső fele, Jézus Isten... Száj, bakker :D

A nyálad tartalmaz dns-t, mint minden testváladék. Ondó, vér, stb. És ez a legfájdalommentesebb, leggyorsabb, legegyszerűbb megoldás.

2019. márc. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem a nyál a lényeg, hanem a pofa nyálkahártyájáról leváló hámsejtek.
2019. márc. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nyàlban lesz a DNS hanem azokban a pár levàlt hámsejtekből ami a pálcàn ragad. Ezeket a kis pamacsokat angolul "cytobrush"-nak nevezik. A cyto ebből sejtet jelent :).
2019. márc. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Bocs gyorsan írtam :D. Tudok amúgy magyarul. Ragozni is bármennyire nem úgy tűnik :D.
2019. márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#3-as

A videó kimaradt a kérdésből..

[link]

40 másodpercnél: "Scrape the inside of one of your cheeks for 30-60 seconds"

Hát akkor te csak kapirgáld a pofád belső felét, ha úgy érzed. :D

2019. márc. 4. 14:47
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2019. márc. 4. 14:48
 8/11 A kérdező kommentje:
Az előző a #2-esnek is szólt, mi a baj az arc belső felével? A száj elég tág fogalomnak tűnik. :D
2019. márc. 4. 14:49
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező kösz a lepontozást... Hármas vagyok, ahol kapirgálnak az a latin bucca, magyar orvosi neve POFA. Egyébként vicc, az ember ír egy teljesen korrekt, pontos választ. Erre a sok okos lepontozza, mert a saját testük megnevezéseit sem ismerik.
2019. márc. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

[link]

Ne nekem köszönd, nem tőlem kaptál lepontozást...

2019. márc. 4. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!