Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Létezik olyan fogfehérítő,...

Létezik olyan fogfehérítő, amelyik nem bántja a zománcot?

Figyelt kérdés

még pár éve kérdeztem fogorvost, akkor azt mondta h hiába szédítenek, úgyis mindegyik azon alapul h marja a zománcot.


esetleg azóta van valami újdonság, amelyik tényleg érintetlenül hagyja a zománcot?



2019. márc. 11. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom akkor most is csak szédítés van, ha eddig hazudtak honnan tudod mostaniak igazat mondanak e? :D

Én a Bright White fehérítőt vettem otthonra, szépen kifehérítette a fogaimat. Azt írják nem roncsolja a fogzománcot. Azt hiszem a többit neked kell eldöntened :)

[link]

2019. márc. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nem vagyok fogorvos. Csupán a saját tapasztalataimat szeretném megosztani, hátha segít:)


Én úgy tudom, hogy a minőségi peroxid MENTES fogfehérítők nem roncsolják a fogakat. Én a SmileOn otthoni fogfehérítő szettjét választottam és még csak fogérzékenységet se tapasztaltam. 4-5 árnyalatot fehéredett a fogam:)

2019. márc. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A bright white is peroxidmentes, de a kérdező pont azt írja, hogy hazudnak és igenis bántja a zománcot.
2019. márc. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

fogalmam sincs h a peroxid vagy más marja a zománcot, de eddig 3 fogorvos is azt mondta nekem h ne higgyem el ezeket, mert kivétel nélkül mind bántja a zománcot ...

most akkor ők hazudnak inkább, ha tényleg így van minden, ahogy írjátok.

mondjuk alegdurvább az a dörzsi-polírozós típus sztem, de az már elég régi módszer, ezeket a peoxidosokat nem ismerem, a legmodernebbeket meg főleg nem. de megnézem. kivi vagyok.

2019. márc. 12. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!