Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzás mellett mélyhara...

Fogszabályzás mellett mélyharapásra használt elasztikus gumik közük csak az egyiket tudom feltenni, a másik oldalon leesett a kampó. Ez okozhat valamilyen problémát?

Figyelt kérdés

Mondjuk hogy az egyik oldal felé húzza az állkapcsomat?

Fontos lenne, hogy most bent legyen, de nem tudom, mennyire merjem megpróbálni csak az egyikkel.



2019. márc. 14. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha le esett a kampo menny vissza a dokihoz , hogy orvosolja .

Velem is volt ilyen nekem összesen 8 ilyen kis kampo van 2-2 oldalt meg 2-2 majdnem elől . Elől a bal felső esett le vissza mentem és orbolsova lett a probléma ez volt 2 honapja azóta is jól meg van a helyén . Előtte az egyik brekett esett le azt újra ragasztotta ès kész .

Addig nem ajnálatos hanálni a kis gumikat amíg nincs helyén az a kis kampo .

2019. márc. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sajnos a hosszú hétvége miatt nem volt lehetősegem elmenni visszatetetni.
2019. márc. 17. 23:26
 3/3 anonim ***** válasza:

#1 vagyok amikor nekem a brekett le jött 2-3 nap volt mire vissza tudtam menni és nem lett semmi gond .

Nekemdirekt mondta a doki , hogy esetleg valamelyik kampo le jön a sok közül vagy le jön a brekett akkor azért 1 héten bellül meg kellene oldani , de pár naptól nem lesz semmi gond .

Igaz úgy vagyok vele , ha le jön egy brekett vagy egy kampo amiatt se a világ vége mert azért hamar vissza megyek ahogy időm engedi meg van a doki , van összesen 8 kampo meg egy marék brekett . Nem igazán követendő szerintem az én felfogásom mert én lazán fogadom az egészet .

Amikor kiderült , hogy kell fogszabályzó meg egy rakás vacak anyum jobban parázott mint én , pedig én kaptam egy rakás vasat a számba .

Mivel a fog ívem se az igazi így azt tágítani kell és emiatt van egy állítható fém vacak a szájpadlásomnál meg egy a nyelvem alatt azt alul-felül . Doki is meg anyum is néztek amikor meg lett beszélve , hogy mi hogyan és miért kell , hogy én nagyon nyugodtan és lazán fogadtam . :D

2019. márc. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!