Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » December óta úgy érzem, hogy...

December óta úgy érzem, hogy valami beakadt az alsó két középső fogam közé, és ínygyulladásom is lett. ( tuti van köztük valami mert a nyelvemmel tudom piszkálni), és fáj is. Olyan mintha nyomni akarná szét azt a két fogat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mondtam már 2-3 orvosnál is, akiknél jártam,de azt mondták ők nem látnak semmit.

Valószínűnek tartom, hogy fogmosásnál egy szál a keféből akadhatott a fogaim közé, próbáltam már fogselyemmel, és fogpiszkálóval is,( ahogy az orvosok szintén) de nem akar kijönni, viszont tompán fáj,és idegesít hogy van köztük valami,és félek, hogy gyulladást fog okozni, vagy már okoz is.

Mit tehetnék ebben az esetben?

Az orvosok szerint nem fogkő, de ők nem látnak semmit így nem is foglalkoznak velem.

Amúgy nagyon zártak a fogaim, főleg az alsó sorban a középső 4.


2019. márc. 15. 15:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az ínyed dagadt fel egy kicsit (éppen a sok tisztítástól -fogpiszkalo, ilyesmikre gondolok), és azt érzed? Menj el egy fogkőleszedésre, az szerintem javíthat a helyzeten, ha valóban van ott valami.
2019. márc. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!